Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Część SOŁECTWA SULĘCZYNO: Część miejscowości SULĘCZYNO-ulice: Józefa Wybickiego, Kościelna, Kwiatowa, Letnia, Pogodna, Promyka, Sportowa, Stefana Żeromskiego, Wiosenna, Zielona Droga.
Pokaż więcej
Arkadiusz Tomasz Bronk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNE KASZUBY-NASZÉ SPRAWË
88
(51,46%)
Bolesław Jerzy Zielke
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA PRZYSZŁOŚCI GMINY
23
(13,45%)
Kazimierz Gawin
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ REGION-BLIŻEJ WYBORCÓW
60
(35,09%)
Okręg 2
Część SOŁECTWA SULĘCZYNO: Część miejscowości SULĘCZYNO-ulice: Aleja Wojska Polskiego, Nauczycielska, Rzemieślnicza, Sosnowa, Szkolna oraz część miejscowości bez ulic. Miejscowość: BUKOWA GÓRA
Pokaż więcej
Kazimierz Andrzej Gliniecki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNE KASZUBY-NASZÉ SPRAWË
145
(81,92%)
Maciej Daniel Gawin
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ REGION-BLIŻEJ WYBORCÓW
32
(18,08%)
Okręg 3
Część SOŁECTWA SULĘCZYNO: Część miejscowości SULĘCZYNO-ulice: Abrahama, A. Majkowskiego, Aleja Zwycięstwa, Cicha, Generała Józefa Hallera, Ks. Zapałowskiego, Leśna, Sobótki, Stolemów, Świętojańska, Szara, Zagóry, Zimna Góra.
Pokaż więcej
Tomasz Kreft
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNE KASZUBY-NASZÉ SPRAWË
88
(43,14%)
Helena Renata Zblewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWO I SAMORZĄDNOŚĆ
51
(25,00%)
Bogumiła Teresa Bladowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA PRZYSZŁOŚCI GMINY
22
(10,78%)
Irena Bielicka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ REGION-BLIŻEJ WYBORCÓW
43
(21,08%)
Okręg 4
Część SOŁECTWA SULĘCZYNO: Część miejscowości SULĘCZYNO-ulice: Brzozowa, Damroki, Derdowskiego, Dębowa, Ekologiczna, Floriana Ceynowy, Gowida, Kaszubska, Kartuska, Mestwina, Modrzewiowa, Mściwoja, Leszczynowa, Stroma, Świerkowa, Tartaczna, Topolowa, Trakt Słupski.
Pokaż więcej
Dariusz Jan Kulas
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNE KASZUBY-NASZÉ SPRAWË
127
(66,84%)
Roman Marcin Malek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA PRZYSZŁOŚCI GMINY
63
(33,16%)
Okręg 5
Część SOŁECTWA SULĘCZYNO: Część miejscowości SULĘCZYNO-ulice: Borowikowa, Dolina j. Głębokiego, Grzybowa, Gwiezdna, Jeziorna, Kosmiczna, Księżycowa, Lawendowa, Nad Jarem Słupi, Planetarna, Słoneczna, Szydlicka, Wrzosowa, Żurawia oraz miejscowości: KŁODNO, NOWY DWÓR, OSTRÓW MAUSZ. Sołectwo ZDUNOWICE
Pokaż więcej
Marcin Gawin
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNE KASZUBY-NASZÉ SPRAWË
73
(36,50%)
Jan Zblewski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
59
(29,50%)
Teresa Skwierawska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA PRZYSZŁOŚCI GMINY
68
(34,00%)
Okręg 6
Część SOŁECTWA MŚCISZEWICE: część miejscowości MŚCISZEWICE-ulice: Klonowa, Królewska, Krótka, Lęborska, Podwórkowa, Szlachecka, Wąska. Część miejscowości Mściszewice od nr 53 - 54, 57 - 60, 62, 64, 66 - 80 a, 82 - 85, 120 - 120 d, 126 - 129.
Pokaż więcej
Jacek Andrzej Chylewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWO I SAMORZĄDNOŚĆ
28
(13,59%)
Jerzy Józef Zaworski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
24
(11,65%)
Sławomir Adam Keller
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA PRZYSZŁOŚCI GMINY
75
(36,41%)
Grażyna Las
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ REGION-BLIŻEJ WYBORCÓW
79
(38,35%)
Okręg 7
Część SOŁECTWA MŚCISZEWICE: część miejscowości MŚCISZEWICE-ulice: Jeziorna, Kaszubska, Letnia, Lipowa, Łabędzia, Pogodna, Polna, Słoneczna, Wspólna. Część miejscowości Mściszewice od nr 86 - 91p, 93 - 95, 121 - 123, 151.
Pokaż więcej
Marcin Jan Klinkosz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNE KASZUBY-NASZÉ SPRAWË
36
(21,95%)
Edmund Leon Hinc
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWO I SAMORZĄDNOŚĆ
22
(13,41%)
Brunon Gerard Dąbrowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
13
(7,93%)
Michał Wacław Jereczek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA PRZYSZŁOŚCI GMINY
22
(13,41%)
Robert Herman Dera
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ REGION-BLIŻEJ WYBORCÓW
71
(43,29%)
Okręg 8
Część SOŁECTWA MŚCISZEWICE: część miejscowości MŚCISZEWICE-ulice: Abrahama, Alojzego Zaworskiego, Kartuska, Ks. Antoniego Peplińskiego, Ks. Tadeusza Jezierskiego, Ks. Leopolda Pikarskiego, Leśna, Sportowa, Strażacka, Szkolna, Wrzosowa. Część miejscowości Mściszewice od nr 96, 97 - 105, 107 - 117.
Pokaż więcej
Grzegorz Kamiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNE KASZUBY-NASZÉ SPRAWË
122
(70,52%)
Adam Karol Klasa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWO I SAMORZĄDNOŚĆ
17
(9,83%)
Anita Maria Zelewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ REGION-BLIŻEJ WYBORCÓW
34
(19,65%)
Okręg 9
Część SOŁECTWA WĘSIORY: część miejscowości WĘSIORY-ulice: Bytowska, Brzozowa, Kartuska, Kasztanowa, Klonowa, Krótka, Kwiatowa, Lipowa, Przemysłowa. Część miejscowości Węsiory od nr 102, 103, 104, 104H.
Pokaż więcej
Alicja Stefańska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNE KASZUBY-NASZÉ SPRAWË
45
(31,25%)
Jan Marek Cieszyński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
9
(6,25%)
Wiesława Anna Myszk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA PRZYSZŁOŚCI GMINY
61
(42,36%)
Aldona Krystyna Kropidłowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ REGION-BLIŻEJ WYBORCÓW
29
(20,14%)
Okręg 10
Część SOŁECTWA WĘSIORY: Część miejscowości WĘSIORY-ulice: Boczna, Czereśniowa, Jeziorna, Kościelna, Osiedlowa, Słoneczna, Spacerowa, Stroma, Wichrowe Wzgórze, Zielona oraz część miejscowości Węsiory nr 101, 107, 136m.
Pokaż więcej
Zbigniew Michał Toporek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNE KASZUBY-NASZÉ SPRAWË
17
(10,43%)
Józef Styp-Rekowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWO I SAMORZĄDNOŚĆ
23
(14,11%)
Tadeusz Marszk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
11
(6,75%)
Maria Łukowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ REGION-BLIŻEJ WYBORCÓW
112
(68,71%)
Okręg 11
Część SOŁECTWA WĘSIORY: Miejscowości: BOROWIEC, CZARLINO oraz część miejscowości Węsiory o nr 85
Pokaż więcej
Łukasz Stanisław Treder
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNE KASZUBY-NASZÉ SPRAWË
141
(90,38%)
Szymon Robert Bielawa
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
6
(3,85%)
Barbara Marta Hinc
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA PRZYSZŁOŚCI GMINY
9
(5,77%)
Okręg 12
Część SOŁECTWA PODJAZY: miejscowość AMALKA, część miejscowości PODJAZY od nr 3 - 9a, 11 - 15, 17b - 20, 22, 26 – 33.
Pokaż więcej
Stefan Józef Matusiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNE KASZUBY-NASZÉ SPRAWË
41
(29,08%)
Wojciech Józef Kotłowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWO I SAMORZĄDNOŚĆ
22
(15,60%)
Grzegorz Bielicki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ REGION-BLIŻEJ WYBORCÓW
78
(55,32%)
Okręg 13
Część SOŁECTWA PODJAZY: część miejscowości PODJAZY od nr 35 - 37, 40, 42 - 44, 80, 155B, 156, 156h, 157h, 160 - 161, 163g i h. Miejscowość WIDNA GÓRA.
Pokaż więcej
Marzena Teresa Wenta
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNE KASZUBY-NASZÉ SPRAWË
66
(56,41%)
Krzysztof Karol Dolny
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWO I SAMORZĄDNOŚĆ
3
(2,56%)
Czesław Myszk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA PRZYSZŁOŚCI GMINY
48
(41,03%)
Okręg 14
Sołectwa: KISTOWO, SUCHA.
Pokaż więcej
Dorota Anna Kujda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNE KASZUBY-NASZÉ SPRAWË
87
(37,83%)
Lucyna Agnieszka Cichosz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
44
(19,13%)
Jan Grzegorz Kropidłowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA PRZYSZŁOŚCI GMINY
64
(27,83%)
Marian Feliks Stefański
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ REGION-BLIŻEJ WYBORCÓW
35
(15,22%)
Okręg 15
Sołectwa: BOREK, ŻAKOWO.
Pokaż więcej
Piotr Jan Szuta
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNE KASZUBY-NASZÉ SPRAWË
77
(33,33%)
Piotr Robert Plichta
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWO I SAMORZĄDNOŚĆ
18
(7,79%)
Stanisław Józef Złoch
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
44
(19,05%)
Józef Malek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA PRZYSZŁOŚCI GMINY
50
(21,65%)
Elżbieta Kelm
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ REGION-BLIŻEJ WYBORCÓW
42
(18,18%)