Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandatul. Piotra Dunina , Kaprów, Klifowa , Polna , Przebendowskiego od Nr 18 do końca bez Nr 19 i 25, Rozgard , Szyprów . Drzeżdżona , Kwiatkowskiego, Józefa Wybickiego.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
ul. Hieronima Derdowskiego , Przebendowskiego Nr 19 i Nr 25
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
ul. Aleksandra Majkowskiego od Nr 1 do Nr 14.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
ul. Abrahama od Nr 1 do końca, Aleksandra Majkowskiego od Nr 15 do końca, Przebendowskiego Nr 10, 12 , 14.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
ul. Wojska Polskiego bez Nr 13 , 16 A i 31 , Bosmańska , Jachtowa, Kapitańska , Kaszubska , Komandorska , Pomorska , Rybacka.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
ul. Wojska Polskiego Nr 16A, Przebendowskiego od Nr 1 do Nr 15, bez Nr 10, 12, 14, ul. Franciszka Sędzickiego
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
ul. Aleja Lipowa, Męczenników Piaśnicy, Nowy Świat, Plac Obrońców Wybrzeża, Sienkiewicza, ul. Wojska Polskiego 13 i 31.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
ul. Aleja Ceynowy, Aleja Kościuszki, Bogusława, Judyckiego, Kościelna, Książęca, Łąkowa, 1 - go Maja, 12 Marca, Marynarska, Młyńska, Morska, Sobieskiego, Zamkowa, Żeglarzy.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
ul. Gdańska, Morskiego Dywizjonu Lotniczego, Stary Rynek, Pokoju, Sambora, Wałowa, Wejhera, Dworcowa
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
ul. generała Józefa Hallera, 10 – go Lutego, Nowa, kmdr. E. Szystowskiego, kmdr. K. Trzaska-Durskiego.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
ul. Antoniego Miotka, Wejherowska, Pogodna.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
ul. Adama Asnyka, Czeladnicza, Dziedzictwa Jana Pawła II, Fryzjerska, Kolejowa , Marii Konopnickiej, Mistrzowska, Elizy Orzeszkowej, Piekarska, Stolarska, Szewska , Szkutnicza, Ślusarska, Złotnicza, Chabrowa, Bławatkowa, Irysowa, Słonecznikowa, Storczykowa, Krokusowa, Makowa.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
ul. Chopina, Kopernika, Augustyna Necla, Mikołaja Reja, Ks. Bernarda Sychty, Ludwika Waryńskiego, Małpi Gaj, Ignacego Paderewskiego
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
ul. Matejki, Mestwina, C. K. Norwida, Słowackiego, Żeromskiego, Adama Mickiewicza.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
ul. Brzozowa, Bukowa, Dębowa, Głogowa, Jaśminowa, Kasztanowa, Klonowa, Kraszewskiego, Swarzewska, Topolowa, Żarnowiecka , Helska, Akacjowa, Obwodowa, Przemysłowa.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów