Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
miasto: Reda
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Kazimierz Julian Plotzke
607
(6,39%)
-
4
Andrzej Tadeusz Śledź
138
(1,45%)
-
1
Ludwik Zegzuła
733
(7,71%)
-
3
Genowefa Zofia Małyszko
256
(2,69%)
-
5
Magdalena Anna Jackiewicz
474
(4,99%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
5
Michał Gellert
260
(2,74%)
-
2
Halina Grzeszczuk
1 283
(13,50%)
-
4
Ireneusz Tadeusz Melcer
252
(2,65%)
-
1
Jerzy Józef Conradi
1 737
(18,27%)
-
3
Bogusława Janina Semmerling
305
(3,21%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
5
Milena Chorążewska
45
(0,47%)
-
1
Marietta Joanna Duda-Szewczuk
109
(1,15%)
-
4
Paweł Stefan Lesner
141
(1,48%)
-
2
Michał Andrzej Korczyński
58
(0,61%)
-
3
Beata Celińska-Spodar
118
(1,24%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY POWIAT GABRIELI LISIUS
-
2
Urszula Ładanaj
405
(4,26%)
-
3
Joanna Anna Hebel
389
(4,09%)
-
4
Maciej Dominik Paczkowski
454
(4,78%)
-
1
Marek Wojciech Kamiński
1 245
(13,10%)
-
5
Iwona Grażyna Nowicka
497
(5,23%)
Okręg 2
miasto: Rumia
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
6
Mirosława Maria Papke
180
(0,86%)
-
8
Wiesława Jadwiga Serema
111
(0,53%)
-
2
Łucja Danuta Słowikowska
1 129
(5,38%)
-
3
Andrzej Januszewski
663
(3,16%)
-
5
Tomasz Jurkiewicz
283
(1,35%)
-
7
Arkadiusz Tadeusz Grucza
283
(1,35%)
-
4
Wanda Krystyna Moza-Dalecka
171
(0,82%)
-
9
Janusz Zabłocki
292
(1,39%)
-
1
Witold Grzegorz Reclaf
2 323
(11,08%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
7
Łukasz Hebel
474
(2,26%)
-
6
Beata Teresa Awsiukiewicz
591
(2,82%)
-
1
Jolanta Król
2 491
(11,88%)
-
4
Lucyna Olga Oglęcka
837
(3,99%)
-
8
Aleksander Grzegorz Koy
476
(2,27%)
-
9
Ewa Izabela Pasieczna
2 026
(9,66%)
-
2
Ludwik Adam Bach
1 094
(5,22%)
-
3
Leszek Andrzej Winczewski
1 349
(6,43%)
-
5
Grzegorz Wojciech Grinholc
1 616
(7,71%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Aleksandra Genowefa Walentowska
139
(0,66%)
-
2
Anna Małgorzata Bogdańska
47
(0,22%)
-
3
Tomasz Paweł Lesner
81
(0,39%)
-
5
Joanna Katarzyna Szatkowska
61
(0,29%)
-
4
Marian Matejko
65
(0,31%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY POWIAT GABRIELI LISIUS
-
1
Anna Aleksandra Jamróz-Szadaj
1 257
(5,99%)
-
6
Joanna Wiesława Żurek
561
(2,68%)
-
9
Marek Radosław Mroczkowski
402
(1,92%)
-
2
Robert Sawicki
640
(3,05%)
-
5
Katarzyna Januszewska
220
(1,05%)
-
4
Maria Danuta Kamińska
559
(2,67%)
-
3
Renata Władysława Grzesiak
225
(1,07%)
-
7
Jacek Wojciech Stawiasz
163
(0,78%)
-
8
Aleksander Krystian Kubina
159
(0,76%)
Okręg 3
miasto: Wejherowo
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Wojciech Janusz Rybakowski
1 595
(8,22%)
-
4
Ewa Rocławska
334
(1,72%)
-
2
Grzegorz Marek Gaszta
1 223
(6,31%)
-
3
Maciej Andrzej Klamrowski
436
(2,25%)
-
5
Jolanta Teresa Węsierska
280
(1,44%)
-
7
Anna Jolanta Jeżewska-Litwin
100
(0,52%)
-
8
Edward Józef Gillmeister
90
(0,46%)
-
6
Filip Stanisław Reszke
349
(1,80%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
6
Daniel Jan Hierasimczyk
132
(0,68%)
-
3
Mirosława Maria Gaca
228
(1,18%)
-
2
Jerzy Feliks Budnik
1 424
(7,34%)
-
1
Józef Franciszek Reszke
1 655
(8,53%)
-
5
Beata Małgorzata Kędzierska
279
(1,44%)
-
7
Katarzyna Iwona Sirocka
228
(1,18%)
-
8
Andrzej Gredecki
436
(2,25%)
-
4
Damian Dariusz Groth
324
(1,67%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
5
Małgorzata Maria Szemborska
46
(0,24%)
-
7
Zbigniew Król
56
(0,29%)
-
3
Anna Bernadeta Ryszowska
58
(0,30%)
-
2
Bożena Elżbieta Bednarska
69
(0,36%)
-
4
Tadeusz Henryk Legutko
50
(0,26%)
-
1
Wojciech Mieczysław Czajkowski
107
(0,55%)
-
6
Kazimierz Naczk
63
(0,32%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY POWIAT GABRIELI LISIUS
-
2
Jacek Wojciech Thiel
1 144
(5,90%)
-
6
Elżbieta Bernadeta Czeszejko
274
(1,41%)
-
7
Krystyna Jolanta Góralczyk
297
(1,53%)
-
1
Gabriela Ewa Lisius
6 032
(31,10%)
-
3
Bogdan Ludwik Tokłowicz
594
(3,06%)
-
8
Mateusz Ryszard Ostaszewski
521
(2,69%)
-
4
Tomasz Arkadiusz Damaszke
545
(2,81%)
-
5
Wioleta Ewa Podolska
426
(2,20%)
Okręg 4
gminy: Choczewo, Łęczyce, Linia
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
4
Paweł Kielan
151
(1,58%)
-
3
Wioletta Katarzyna Wójcik
262
(2,74%)
-
1
Anna Teresa Jakubowska
1 064
(11,13%)
-
2
Marcin Wojciech Langer
277
(2,90%)
-
5
Witold Andrzej Bobrowski
490
(5,13%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
5
Radosław Zygmunt Wojciechowski
247
(2,58%)
-
4
Aleksandra Agnieszka Bulczak-Waszkinel
179
(1,87%)
-
3
Kamila Magdalena Soroko
327
(3,42%)
-
2
Wacław Józef Seweryn
397
(4,15%)
-
1
Piotr Aleksander Jasiński
587
(6,14%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Wojciech Godlewski
654
(6,84%)
-
2
Marian Franciszek Bojanowski
314
(3,29%)
-
3
Marzena Danuta Górnisiewicz
82
(0,86%)
-
5
Jerzy Leon Walkusz
57
(0,60%)
-
4
Halina Kędzior
87
(0,91%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY POWIAT GABRIELI LISIUS
-
2
Danuta Milewczyk
893
(9,34%)
-
3
Barbara Wilczyńska
310
(3,24%)
-
4
Stanisław Bigus
858
(8,98%)
-
1
Ewa Daleka
944
(9,88%)
-
5
Andrzej Jan Soboń
1 377
(14,41%)
Okręg 5
gminy: Luzino, Szemud
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Andrzej Łukasz Kowalewski
342
(2,65%)
-
1
Krzysztof Paweł Bober
1 419
(10,99%)
-
4
Jerzy Wojciech Skielnik
290
(2,25%)
-
2
Genowefa Słowi
1 157
(8,96%)
-
5
Kamila Maria Hebel
199
(1,54%)
-
6
Sabina Reszke
124
(0,96%)
-
7
Ryszard Stanisław Tomys
302
(2,34%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
7
Joanna Iwona Panek
733
(5,68%)
-
4
Krystyna Maria Potrykus
263
(2,04%)
-
2
Piotr Pelcer
1 123
(8,70%)
-
3
Elwira Magdalena Gruba
233
(1,80%)
-
1
Andrzej Siewert
1 074
(8,32%)
-
5
Leszek Marek Kowalewski
214
(1,66%)
-
6
Wioletta Szaryńska-Dreliszak
157
(1,22%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Bronisława Lesner
55
(0,43%)
-
1
Albin Maksymilian Jaroszek
358
(2,77%)
-
4
Tomasz Franciszek Kroll
66
(0,51%)
-
3
Dorota Wiesława Stenka
206
(1,60%)
-
5
Janusz Włodzimierz Grządkowski
104
(0,81%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY POWIAT GABRIELI LISIUS
-
7
Aneta Maria Pobłocka
136
(1,05%)
-
3
Małgorzata Teresa Mierzejewska
663
(5,14%)
-
1
Kazimierz Jan Bistroń
1 488
(11,53%)
-
2
Władysław Wojciech Hirsch
757
(5,86%)
-
4
Iwona Maria Sikora
710
(5,50%)
-
5
Karol Henryk Piątek
362
(2,80%)
-
6
Stanisław Belgrau
374
(2,90%)
Okręg 6
gminy: Gniewino, Wejherowo
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Krzysztof Aleksander Żołądź
327
(2,74%)
-
3
Alicja Gertruda Lesner
401
(3,36%)
-
4
Wanda Maria Tempska
176
(1,47%)
-
5
Karol Artur Jaworski
174
(1,46%)
-
1
Marcin Jerzy Skulski
901
(7,55%)
-
7
Beata Katarzyna Damps
756
(6,33%)
-
6
Jerzy Stanisław Gołowacz
106
(0,89%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
3
Alicja Małgorzata Skwarło
879
(7,36%)
-
1
Dariusz Tomasz Rytczak
1 173
(9,82%)
-
6
Renata Urszula Fogt
75
(0,63%)
-
2
Jacek Piotr Bagnecki
541
(4,53%)
-
4
Mirosław Antoni Bach
295
(2,47%)
-
7
Kazimierz Grubba
395
(3,31%)
-
5
Krystyna Renata Kryszewska
162
(1,36%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Zenia Kołodziejska
160
(1,34%)
-
5
Lucyna Bożena Sokołowska
49
(0,41%)
-
3
Roman Jerzy Lewandowski
208
(1,74%)
-
2
Romuald Adam Ptach
208
(1,74%)
-
4
Małgorzata Teresa Grabe
49
(0,41%)
-
6
Bogdan Stanisław Miszka
54
(0,45%)
-
7
Gracjan Szmytka
49
(0,41%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY POWIAT GABRIELI LISIUS
-
2
Zygmunt Antoni Treder
1 071
(8,97%)
-
7
Janina Maria Witzling
776
(6,50%)
-
6
Arkadiusz Tomasz Malinowski
335
(2,81%)
-
1
Tomasz Tadeusz Bujak
1 174
(9,83%)
-
3
Janusz Benedykt Daniszewski
374
(3,13%)
-
4
Krystyna Dębkowska
446
(3,74%)
-
5
Monika Maria Dampc
626
(5,24%)