Arka Gdynia przegrała z Legią Warszawa 2:5

Redakcja MM
Redakcja MM
Jeśli Arka Gdynia chce mieć pewność, że utrzyma się w Ekstraklasie musi ten mecz wygrać. Rywal będzie jednak nie byle jaki, bo Legia Warszawa, która walczy o udział w Lidze Europejskiej.

29. kolejka
Bramki: Manu ('28), Radovic ('45), Kucharczyk ('49, 61), Borysiuk ('85)
Żółte kartki:
93' KONIEC MECZU. Legia Gromi Arkę
89'
Świetny strzał Nolla i jeszcze lepsza interwencja Skaby
85' GOL! Kucharczyk w pole karne do Borysiuka, który w sytuacji sam na sam pokonuje Moretto
79'
Moretto ukarany żółtą kartką za dyskusję z sędzią
76'
Radovic do Wolskiego, który nie radzi sobie z piłką i Arka wychodzi z opresji
73'
Akcja Nolla do Bożoka, ten w pole karne. Niestety nikt nie zamyka akcji
68' GOL! Labukas wykłada piłkę Szmatiukowi, który zdobywa drugiego gola
67' GOL! Centra Bożoka i w zamieszaniu w polu karnym Szmatiuk strzela bramkę
65'
Wolski zastępuje Gola
64'
Świetna okazja Nolla, który marnuje okazjęw polu karnym. Budziński za Glavinę
61' GOL! Co się odwlecze to nie uciecze. Dośrodkowanie Manu i piękny wolej Kucharczyka. Legia gromi gdynian
60'
Gol do Radovicia, ale wyjście z bramki Moretto ratuje Arkę
55' Borysiuk za Vrdoljaka
53' Zawistowski za Wilczyńskiego
49' GOL! Vrdoljak do Radovicia, a ten wystawia piłkę Kucharczykowi zaliczając drugą asystę
46' Radivic nie wykorzystuje błędu Nolla

45'+1 Koniec pierwszej połowy
45' GOL! Niestety Radovic strzela drugiego gola dla Legii
44' Taktyczny faul Sieberta. Niestety otrzymuje on drugą żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną
42' Powinno być 0:2. Arka ma szczęście, bo Moretto instynktownie broni strzał Kucharczyka
40'
Niezła akcja Arki. Wrzutka Bożoka z rzutu wolnego trafia na głowę zawodnika Arki. Groźny strzał broni jednak Skaba
35'
Wilczyński wybija dośrodkowanie Manu
33'
Rzut rożny dla Legii, ale Arka sobie radzi
30'
Słaby strzał Rozica wyłapuje Skaba
28'
GOL! Radovic wystawia piłkę Manu, a ten strzela do pustej bramki
24'
Kontra Arki i kolejna zepsuta akcja przez Nolla
21'
Bardzo niecelne uderzenie Emila Nolla
20' Po kilku minutach nudy w końcu składniejsza akcja. Moretto mija się z piłką i Kucharczyk był bliski przejęcia piłki. Na szczęście Moretto radzi sobie
15'
Faul na Labukasie, dośrodkowanie Bożoka i kolejna interwencja Skaby
13'
Rzut rożny dla Arki. Kolejna centra Glaviny i kolejny raz zacznie Skaba
11'
Mateusz Siebert ukarany żółtą kartką
7'
Zbyt mocne dośrodkowanie Glaviny. Zacznie Skaba
7'
Dobry początek Rzeźniczaka, który dwa razy nieźle dośrodkowuje, ale na razie nic z tego nie wynika
3'
Zaczęli spokojnie. Oba zespoły badają się.
0' Mecz rozpocznie się o godz. 19:00. Zapraszamy do śledzenia naszej relacji live!

Widzów:

Sędziuje: Włodzimierz Bartos (Łódź)

Arka Gdynia: Moretto - Wilczyński (53' Zawistowski), Szmatiuk, Rozić, Noll - Ivanovski, Siebert, (CZ) Bożok, Siemaszko (46' Czoska), Glavina (64' Budziński) - Labukas

Legia Warszawa:
Skaba - Rzeźniczak, Choto, Komorowski, Kiełbowicz - Manu, Gol (65' Wolski), Cabral, Vrdoljak (55' Borysiuk), Radovic - Kucharczyk

Wszystko o trójmiejskich zespołach w Ekstraklasie: **Zobacz jak grają Lechia i Arka!**