Dziennikarze - Policja 4:2

(Bed)
Policjanci (w białych strojach) próbują odebrać piłkę Zbigniewowi Braunowi.
Policjanci (w białych strojach) próbują odebrać piłkę Zbigniewowi Braunowi. Fot. Adam Warżawa
Nie daliśmy się zamknąć policji...w polu karnym. Postanowiliśmy sami zaatakować i wygraliśmy z policjantami 4:2 (2:1). Wczoraj na stadionie Gedanii, z okazji Dnia Policjanta, odbył się mecz dziennikarzy z trójmiejskimi ...

Nie daliśmy się zamknąć policji...w polu karnym. Postanowiliśmy sami zaatakować i wygraliśmy z policjantami 4:2 (2:1). Wczoraj na stadionie Gedanii, z okazji Dnia Policjanta, odbył się mecz dziennikarzy z trójmiejskimi stróżami prawa.

Organizatorzy zadbali o najmniejsze szczegóły. Nawet sędziowie byli z najwyższej półki. Jako główny zawody prowadził Tomasz Cwalina (I liga), a na liniach pomagali mu Maciej Wierzbowski (sędziował na ostatnich mistrzostwach świata) oraz Piotr Cwalina (asystent I-ligowy).

Choć pan Tomasz na codzień pracuje w policji, nie dał nam zbytnio odczuć, komu kibicuje. Zresztą mecz potoczył się w wymarzony dla nas sposób. Po kilku minutach i dwóch strzałach z dystansu w wykonaniu Zbigniewa Brauna i Krzysztofa Pazdalskiego prowadziliśmy już 2:0. To prowadzenie nieco nas uśpiło. Oddaliśmy inicjatywę naszym rywalom. Jeszcze w pierwszej połowie, po bardzo ładnej indywidualnej akcji, kontaktowego gola zdobył Robert Butomski. br>

W drugiej połowie zagraliśmy już lepiej i zasłużenie pokonaliśmy policjantów 4:2. Ci zapowiedzieli jednak, że w przyszłym roku nie pójdzie nam już tak łatwo. W nagrodę z rąk komendanta wojewódzkiego Leszka Szredera otrzymaliśmy okazały puchar oraz maskotkę naszej policji - sympatycznego słonika ,Popo", oczywiście z podniesioną trąbą. br>

Policja: Krzysztof Gajewski, Dariusz Guzikowski, Dariusz Wątróbski, Tadeusz Trybuś, Tomasz Tebecio, Arkadiusz Szulc, Paweł Synowiec, Robert Butomski, Grzegorz Zając, Artur Witkowski, Marcin Smoliński, Mariusz Adamczyk, Bronisław Piotrowicz, Eugeniusz Kowalski, Andrzej Wohlert. br>

Dziennikarze: Janusz Woźniak - Jan Lindner, Piotr Rymsza, Radosław Konczyński, Wojciech Jankowski, Zbigniew Braun, Krzysztof Pazdalski, Ireneusz Gradkowski, Marek Formela, Grzegorz Kubicki, Paweł Bednarczyk, Adam Maksim, Maciej Polny, Tomasz Motyl, Marcin Żebrowski, Marcin Domański.
Bramki zdobyli: dla Policji - Robert Butomski (2); dla Dziennikarzy - Zbigniew Braun, Krzysztof Pazdalski, Paweł Bednarczyk, Tomasz Motyl.