Ekstraklasa: Arka Gdynia zremisowała z Widzewem Łódź (1:1)

Arka Gdynia po przerwie na mecze reprezentacji podjęła na własnym stadionie Widzew Łódź, który po dwóch latach wrócił do Ekstraklasy. Obie drużyny zdobyły po jednym punkcie.

Żółte kartki: Oziębała, Dudu, Panka

94' Koniec meczu. Arka remisuje z Widzewem 1:1!
93' Żółta kartka dla Pinheiro.
91
' Znów Mielcarz ratuje Widzew od utraty bramki. Tym razem nogami obronił uderzenie Wilczyńskiego.
90' Sędzia doliczył cztery minuty.
89' Bożok na kilka minut przed końce meczu dostał żółtą kartkę.
87' Ostatnia zmiana w Arce Gdynia. Mawaye zmienił Labukasa
83' Łodzianie atakuję bramkę gdynian - jednak póki co nieskutecznie.
81' Oziębała oddał celny strzał na bramkę, jednak bramkarz interweniował bez żadnego problemu.
78' W widzewie ostatnia zmiana Grzelak wchodzi za Paszkę. W Arce Siemaszko zmienił Ivanonskiego.
72' Kolejna żółta kartka. Tym razem kartonik zobaczył Lisowski, który zdaniem sędziego podczas zmiany z Grzelczakiem prowokował publiczność.
70' No i są efekty agresywnej gry. Panka za faul, a Szmatiuk za to, że zdaniem sędziego zbyt nerwowo domagał się ukarania rywala - żółte kartki.
69' Nerwowa atmosfera się utrzymuje. Łodzianie grają coraz agresywniej. Widać, że zależy im na 3 punktach.
64' Nerwowo zrobiło się na boisku. Tym razem sędzia upomniał Brumę (Arka) oraz Dudu (Widzew).
62' Już 7:0.
61' Gdynianie prowadzą 6:0 niestety tylko w rzutach rożnych. Gra jest zacięta, ale Arka sprawia lepsze wrażenie.
53' Oziębała dostał żółtą kartkę za faul na Brumie.
49' Ivanovski sam na sam z bramkarzem, strzał Macedończyka bramkarz wybił na róg. Chwilę później ponownie miał szansę na bramkę, jednak nie sięgnął piłki.
46' W drużynie Widzewa jedna zmiana - Grischok zastąpił Budkę. Czy Arce uda się strzelić bramkę na 2:1?
46' KONIEC pierwszej połowy. Arka Gdynia remisuje do przerwy na własnym stadionie z Widzewem Łódź 1:1.
45' Sędzia o minutę przedłużył pierwszą połowę.
41' Gdynianie walczą przy pięknej oprawie kibiców. Przed chwilą przed szansą znalazł się Budziński, ale zwlekał ze strzałem i niestety stracił piłkę.
36' Po dośrodkowaniu Glaviny z dwóch metrów fatalnie spudłował Noll!
33' Rozić za Płotkę.
31' GOOOOOOOOOOOOL!! Maciej SZMATIUK i mamy 1:1! Glavina dośrodkowuje i Maciej Szmatiuk głową strzela bramkę na wyrównanie. Wcześniej obrońca miał dwie szanse, więc do trzech razy sztuka!
27' Oziębała lobuje Witkowskiego i nie ma bramki. Było blisko. Arka musi sie obudzić!
25' Znów Sernas, ale jego strzał minął bramkę o kilkanaście centymetrów. Znów Witkowski popełnia błąd.
19' Odważnie Lisowski, ale lepsi obrońcy Arki.
17' Ładnie indywidualnie Oziębała, który mocno uderzył na bramkę, Witkowski wybił przed siebie, gdzie był już Sernas i bez problemu wbił piłkę do siatki. Bardzo duży błąd bramkarza Arki.
17' GOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! SERNAS!
11' Indywidualnie Ivanovski, ale po minięciu dwóch defensorów Widzewa, jego strzał obronił Mielcarz.
8' Znów Szmatiuk, ale zbyt lekko. Podawał Glavina.
6' Dośrodkowanie Bożoka, ale Szmatiukowi zabrakło kilku centymetrów, by dojśc do piłki.
2' Arka: Witkowski - Bruma, Szmatiuk, Płotka, Noll - Wilczyński, Budziński, Bożok, Glavina, Labukas - Ivanovski.
Widziew: Mielcarz - Broź, Szymanek, Ukah, Dudu - Bruno, Budka, Panka, Oziębała, Lisowski - Sernas.
1' Zaczynamy. Za chwileczkę składy.
0' Mecz rozpocznie się o godz. 19.15. Zapraszamy do śledzenia naszej relacji live!