Grała IV liga

(stan)
Szesnastą kolejkę ligową rozegrała piłkarska czwarta liga. Kaszubia Kościerzyna - Olimpia Sztum 2:0 (1:0) Bramki: Tadeusz Tuszkowski (15), Robert Kugiel (70).

Szesnastą kolejkę ligową rozegrała piłkarska czwarta liga.

Kaszubia Kościerzyna - Olimpia Sztum 2:0 (1:0)

Bramki: Tadeusz Tuszkowski (15), Robert Kugiel (70).

Flotylla Nordcoop Gdańsk - Cartusia Kartuzy 2:2 (1:1)

Bramki: Krzysztof Galant (1-karny), Mariusz Lewandowski (74) - Piotr Młyński (21), Paweł Budziwojski (66).

Rodło Kwidzyn - Chojniczanka Chojnice 1:2 (1:1)

Bramki: Kuba Borowski (41) - Andrzej Borowski (6), Krzysztof Kokosiński (82).

KP Sopot - Orlęta Półwysep Reda 0:0

Czerwone kartki: Grzegorz Motyka (80 minuta), Bartosz Olszewski (80 minuta), Geworg Gasparian (86 minuta) - wszyscy KP Sopot oraz Michał Trocki (80 minuta) - Orlęta. W 80 minucie mecz rozgrywanego w Redzie (gospodarzem był KP Sopot) po faulu Grzegorza Motyki na Mariuszu Radoniu doszło do przepychanek między zawodnikami obydwu drużyn. W efekcie dwóch zawodników Sopotu i jeden Orląt zostali ukarani czerwonymi kartkami.

Piast Człuchów - Jantar Ustka 2:1 (0:0)

Bramki: Robert Haziak (62), Robert Pruszak (90) - Mirosław Iwan (72).

Bałtyk Gdynia - Wierzyca Starogard 3:1 (1:1)

Bramki: Artur Rosiński (10, 90), Radosław Styn (47) - Piotr Wiśniewski (30).

Gryf 95 Słupsk - Pomezania Malbork 3:0 (0:0)

Bramki: Marcin Moszczyński (77), Marcin Mazgis (84), Jacek Piołunkowski (90).

Wisła Tczew - Stolem Gniewino 0:0

Kaszuby Połchowo - Pogoń Intermarche Lębork 3:2 (0:1)

Bramki: Jacek Kaszubowski (70, 85), Marek Pieper (88) - Łukasz Kłos (8), Michał Pietrzyk (78).

Mecz zaległy: Chojniczanka Chojnice - Flotylla Nordcoop Gdańsk 2:2 (1:0)

Bramki: Andrzej Borowski (11, 54) - Adrian Klimowicz (66), Leszek Chrostowski (84). Czerwona kartka: Jacek Tobolski (Chojniczanka, 90).