Gryf Wejherowo - Tur Turek 1:1

(kast)
Kolejny punkt zanotowali na swoim koncie piłkarze wejherowskiego Gryfa. W pechowych okolicznościach zremisowali u siebie z Turem Turek 1:1 (0:0). Bramki: 1:0 Ireneusz Malinowski (75), 1:1 Jacek Kanclerowicz (88).

Bramki: 1:0 Ireneusz Malinowski (75), 1:1 Jacek Kanclerowicz (88). Żółta kartka: Krzysztof Jezierski (Gryf). Widzów 200.

Gryf: Stanik - Miazga, Martyniuk, Freiberg - Wesołka (80 Ciesielski), Jezierski, Kurdziel, Michniewicz (46 Meyer), Wolszleger - Malinowski, Rusinek.

W pierwszej połowie nieliczni widzowie oglądali kiepskie spotkanie. Po przerwie było już lepiej. W 75 min miejscowi prowadzili. Debiutujący chyba w ataku Ireneusz Malinowski skorzystał z podania Krzysztofa Rusinka. Gościom udało się jednak wyrównać. Jeden z napastników Tura został pchnięty w polu karnym, a "jedenastkę" wykonywał Jacek Kanclerowicz. Stanik obronił jego strzał, lecz przy dobitce był bezradny.