Hel(l) Surfin - windsurfingowe wyzwanie dla studentów z całego świata

Redakcja
Już po raz ósmy zakochani w ujarzmianiu fal studenci organizują ...
Już po raz ósmy zakochani w ujarzmianiu fal studenci organizują ... mat. organizatora/Kasia Gerlee
Już po raz ósmy zakochani w ujarzmianiu fal studenci organizują pełną atrakcji imprezę na Półwyspie Helskim. W planach lekcje kitesurfingu, szkolenia windsurfingowe i bicie rekordu Guinessa.

ESN (Erasmus Students Network) to organizacja zajmująca się głównie wspieraniem wymian międzynarodowych w ramach programu studenckiego Erasmus. HeL(L) SuRFiN’ natomiast jest corocznym wyjazdem windsurfingowym, dla studentów z całego świata organizowanym przez sekcję ESN Gdańsk. W 2014 roku studenci wyjadą sufrować na Hel już po raz ósmy.

Zobacz też:  Marsz Śledzia przez Zatokę Pucką czeka nas już w sierpniu

Tegoroczną edycję odróżnia od innych to, że będzie miała też walor integracyjny. Oprócz nauki pływania na windsurfingu i kitesurfingu, siatkówki plażowej i innych atrakcji związanych z wodnymi sportami studenci zamierzają pobić rekord Guinessa w... największej liczbie osób biorących prysznic jednocześnie. Będzie do tego potrzebnych około 350 uczestników.

HeL(L) SuRFiN’ 2014 to 16 godzin szkoleń windsurfingowych pod okiem profesjonalnych instruktorów ze szkoły Mega Surf. Wszystko organizowane jest na kempingu Polaris w Chałupach na Półwyspie Helskim, dlatego też "Chałupy Welcome to" to hymn tego wyjazdu. Poziom szkoleń będzie dostosowany do umiejętności uczestników, dlatego zarówno zapalony windsurfer, jaki i ten początkujący znajdzie coś dla siebie.

Spodziewać się można wszystkiego, od kajaków, wodnego banana, karaoke, do "wojny" na balony wodne, wielogodzinnych imprez typowo studenckich, w specjalnie przygotowanej do tego hali namiotowej na campingu oraz greckiej olimpiady rodem z filmu "American Pie".

Wyjazd rusza 5 czerwca. Rejestracja uczestników rozpocznie się 15 kwietnia na stronie www.surf.esn.pl.

Po co nam Polski Ład?

Wideo

Dodaj ogłoszenie