Lechia 2:0 Jagiellonia: Zobacz zdjęcia z meczu

bourne
bourne
Lechia 5 sierpnia zwyciężyła na własnym stadionie z Jagiellonią Białystok, zdobywając dwa gole i odnosząc pierwszą wygraną w tym sezonie.

Kliknij w pierwsze zdjęcie, żeby rozpocząć przeglądanie galerii:

Biało-zieloni rozegrali bardzo dobrą pierwszą połowę, po której mogli prowadzić kilkoma bramkami. Ostatecznie po 45 minutach było 1:0 po golu Pawła Buzały, który wykorzystał dobre podanie Deleu. W drugiej części gdańszczanie początkowo skupiali się głównie na obronie, co mogło się zemścić, bo Jaga miała kilka szans na wyrównanie. Ostatecznie 10 minut przed końcem meczu na 2:0 podwyższył strzałem głową Sebastian Madera i skończyło się na dwubramkowej wygranej ekipy Michała Probierza.

Po trzech kolejkach Lechia jest niepokonana i zajmuje szóste miejsce. Gdańszczanie mają przed sobą teraz mecz z Cracovią (w sobotę, 10 sierpnia), a później kolejno z Siarką Tarnobrzego w Pucharze Polski (17 sierpnia) oraz Legią Warszawa (24 sierpnia) i Górnikiem Zabrze (31 sierpnia) w lidze.

Czytaj całą relację z wygranego meczu z Jagiellonią!