Lechia wygrywa we Wrocławiu

BPodopieczni Tomasza Kafarskiego wygrali we Wrocławiu ze Śląskiem 1:2, po golach Lukjanovsa i Wołąkiewicza.
Uwaga! Strona wymaga odświeżania!

Śląsk Wrocław

Lechia Gdańsk

1:2

Bramki: 7'Madej
Żółte kartki: 62' Ćwielong, 74' Pawelec
Bramki: 11' Lukjanovs, 74'Wołąkiewicz (k)
Żółte kartki: 5' Dawidowski

90'+ 4' Koniec meczu. Lechia wygrywa na wyjeździe 2:1
90' Groźne akcje z obu stron, ale wszystko bronią bramkarze
89' Ulatowski strzela z pola karnego, ale broni Kapsa
86' Rzut wolny dla Śląska, ale Sotirović niecelnie
82' Madej bez skutku strzela zza pola karnego. Lechia ma problemy z odebraniem piłki gospodarzom
79' Śląsk chce szybko wyrównać i nie daje wyjść Lechii z własnej połowy
74' Gol dla Lechii. Karnego wykorzystuje Wołąkiewicz.
74' Karny dla Lechii! Pawelec fauluje Dawidowskiego
70' Druga połowa znacznie wolniejsza od pierwszej
66' Rożny dla Lechii po błędzie bramkarza Śląska
63' Dawidowski na spalonym, a była szansa na bramkę
62' Żółta kartka dla Ćwielonga
57' Kontratak Śląska, Madej w środek bramki
56' Lechia też nie ustaje w atakach, ale jak na razie stan meczu nie ulega zmianie.
54' Sotirović sam na sam z bramkarzem Lechii, ale ponownie lepszy okazał się Kapsa.
52' Rzut wolny dla Śląska. Strzał Mili spokojnie wyłapał Kapsa
50' Kozans leży na boisku
48' Spokojny początek, żadna ze stron nie utzrymuje długo piłki
46' Druga połowa

45'+ 1 przerwa
41' Strzał Ćwielonga wybija Wołąkiewicz.
37' Gra staje się coraz bardziej agresywna. Lechiści atakują na połowie rywala.
36' Rzut wolny dla Lechii. Strzał Kaczmarka wybijają obrońcy Śląska.
33' Lukjanovs uderza w poprzeczkę z pola karnego. Świetna akcja Lechii niestety bez zmiany rezultatu.
27' Spokojny feragment gry. Kapsa może chwilę odpocząć, bo przez ostatnie minuty musiał ratować swoją drużynę przed utratą gola.
24' Sotirović centymetry od zdobycia gola.
19' Wyrównany fragment gry. Piłka krąży na środku boiska.
15' Gdańszczanie szukają szansy na zdobycie drugiego gola. Na razie wszystkie strzały trafiają w ręce bramkarza Śląska.
13' Surma z dystansu. Tempo meczu wciąż bardzo szybkie.
11' Gol dla Lechii!!!! Wyrównuje Lukjanovs po podaniu Kaczmarka.
8' Śląsk od początku spotkania gra szybko i agresywnie. Po zdobyciu gola, zawodnicy z Wrocławia nie zwalniają tempa.
7' Goool! Madej dał prowadzenie Śląskowi
5' Jest już pierwsza żółta kartka. Ukarany został Dawidowski.
2' Wrocławianie zaczęli agresywnie. Lechiści spokojni w obronie.
1' Pierwsza połowa
0' Początek spotkania o godz. 19.15.

Sędzia: Sebastian Jarzębak (Piekary Śląskie)

Śląsk Wrocław: Kelemen, Wołczek, Celeban, Fojut (77' Szewczuk), Pawelec, Madej, Sztylka, Mila (65'Ulatowski), Dudek, Ćwielong, Sotirović