Memoriał dla Cieślewicza

(kast)
Zawodnik Wybrzeża Marek Cieślewicz wygrał w Gdańsku III rundę Indywidualnych Mistrzostw Pomorza - memoriał Jerzego Białka i Jacka Maraszka. Zwycięstwo zapewnił sobie po biegu dodatkowym, w którym pokonał Przemysława ...

Zawodnik Wybrzeża Marek Cieślewicz wygrał w Gdańsku III rundę Indywidualnych Mistrzostw Pomorza - memoriał Jerzego Białka i Jacka Maraszka. Zwycięstwo zapewnił sobie po biegu dodatkowym, w którym pokonał Przemysława Kłosa z Apatora.

To zwycięstwo jest dobrym prognostykiem przed finałem indywidualnych młodzieżowych mistrzostw Europy. Zawody odbędą się w niedzielę w łotewskim Daugavpils. Obok Cieślewicza Polskę reprezentować będą Łukasz Romanek, Piotr Świderski, Robert Miśkowiak i Krzysztof Kasprzak.

Wyniki

1. M. Cieślewicz 14+3, 2. P. Kłos 14+2, 3. A. Miedziński (Apator) 13, 4. Ł. Linette (Start) 11, 5. M. Jaguś (Apator) 11, 6. P. Kwapich (Start) 10 , 7. K. Buczkowski (GKM) 8, 8. G. Musiał (Polonia B.) 8, 9. R. Wielemborek (Wybrzeże) 5, 10. M. Kierzkowski (Wybrzeże) 5, 11. B. Miaśkiewicz (Wybrzeże) 4, 12. G. Czechowski (Polonia) 4 , 13. R. Fedeczko (Wybrzeże) 3, 14. Ł. Dados (GKM) 3, 15. P. Wielewski (Polonia) 1, 16. M. Giżycki (Wybrzeże) 1.