Trzeci remis gdynian w II lidze. Bałtyk - Energetyk ROW 1:1

Piotr Wiśniewski
Trzeci remis w czwartym spotkaniu na szczeblu II ligi wywalczyli piłkarze Bałtyku Gdynia. Gdynianie zremisowali na własnym stadionie z Energetykiem ROW 1:1. Podopieczni Karola Złonkiewicza byli bliscy pierwszej wygranej w tym sezonie, ale do szczęścia zabrakło im pięciu minut. Goście wyrównali bowiem w 85. minucie. Wcześniej bramkę dla Bałtyku zdobył Filipiak.

Bałtyk Gdynia - Energetyk ROW Rybnik 1:1 (1:0)
Bramki: 1:0 - Filipiak (15), 1:1 - Kostecki (85).

Bałtyk: Matysiak - Loda, Martyniuk, Musuła, Benkowski - Filipiak (60' Frankowski), Dettlaff, Lemanek (65' Jędryka), Ziemak - Włodarczyk, Kudyba (75' Hirsz).

Energetyk ROW: Paś - Wrześniak, Pacholski, Grolik, Mitura - Stryczek (57' Semeniuk), Mościcki, Jary (46' Kostecki), Gródek (81' Cieślak) - Wieczorek (63' Bonk), Gładkowski.

Żółte kartki: Lemanek i Detlaff (Bałtyk) - Stryczek (Energetyk ROW).

Sędzia: Sylwester Rasmus (Bydgoszcz).

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani