Arka Gdynia zremisowała z Cracovią 1:1

Łukasz Stafiej
W meczu wyjazdowym w Sosnowcu Arka Gdynia zremisowała z Cracovią 1:1. Gola dla żółto-niebieskich zdobył Bartosz Ława z rzutu wolnego.

Po pierwszym golu Dariusza Pawlusińskiego dla Cracovii w 27 minucie, Arka wyrównała celnym strzałem Łaty w dziesiątej minucie po rozpoczęciu drugiej połowy. Obie bramki padły ze stałych fragmentów gry W tym meczu oba gole padły po strzałach wolnych.

Obecnie żółto-niebiescy znajdują się na 13 pozycji tabeli tegorocznej Ekstraklasy. Remis z Cracovią, która plasuje się dwa miejsca wyżej niewiele zmieni.

Cracovia 1:1 Arka Gdynia

Pawlusiński 27 - Ława 55

Cracovia: Cabaj - Szeliga, Polczak, Tupalski, Derbich - Pawlusiński, Baran (76 Mierzejewski), Wasiluk (85 Dynarek), Goliński (72 Sasin), Moskała - Matusiak.

Arka Gdynia: Bledzewski - Kowalski, Szmatiuk, Płotka (46 Siebert), Bednarek - Budziński, Mrowiec, Ława, Wachowicz (60 Ljubenow) - Trytko, Labukas (74 Sakaliew).

Sędzia: Gil (Lublin)

Piłkarska Ekstraklasa -**[Arka Gdynia i Lechia Gdańsk - wideo, zdjęcia**](https://gdansk.naszemiasto.pl/al-andersa-ktos-podpalil-fotoradar-naprawa-urzadzenia/ar/c4-2781490 "Kliknij żeby przejść do serwisu Ekstraklasy")