Młoda Ekstraklasa: Lechia Gdańsk – Polonia Bytom 1:0

Po blamażu pierwszej drużyny Lechii w Bytomiu (przegranej aż 1:4 z miejscową Polonią), honor uratowała drużyna występująca w rozgrywkach Młodej Ekstraklasy. Jedyną bramkę meczu zdobył Łukasz Pietroń z rzutu karnego.

Przez 92 minuty mecz był bardzo żywy. Groźne akcję przeprowadzała zarówno Lechia, jak i Polonia, jednak żadnej z drużyn nie udało się skierować piłki do siatki. Dopiero w 92. minucie sędzia podyktował rzut karny dla Lechii, który pewnie wykorzystał Łukasz Pietroń.

Było to pierwsze zwycięstwo biało-zielonych w rozgrywkach Młodej Ekstraklasy. W trzech meczach Lechia zdobyła cztery punkty.

Lechia Gdańsk – Polonia Bytom 1:0
Bramka: Łukasz Pietroń (90+2, karny)