Terminarz sezonu 2020/21
CZYTAJ TAKŻE: Seksowne polskie sportsmenki w bikini ZDJĘCIA
1 kolejka - 22-23 sierpnia
21 sierpnia (piątek)
Zagłębie Lubin - Lech Poznań, godz. 18:00
22 sierpnia (sobota)
Cracovia - Pogoń Szczecin, godz. 15:00
Śląsk Wrocław - Piast Gliwice, godz. 17:30
Raków Częstochowa - Legia Warszawa, godz. 20:00
23 sierpnia (niedziela)
Wisła Płock - Stal Mielec, godz. 12:30
Warta Poznań - Lechia Gdańsk, godz. 15:00
Górnik Zabrze - Podbeskidzie Bielsko-Biała, godz. 17:30
24 sierpnia (poniedziałek)
Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków, godz. 18:00
2 kolejka - 29-30 sierpnia
28 sierpnia (piątek)
Zagłębie Lubin - Warta Poznań, godz. 18:00
Stal Mielec - Górnik Zabrze, godz. 20:30
29 sierpnia (sobota)
Lechia Gdańsk - Raków Częstochowa, godz. 15:00
Wisła Kraków - Śląsk Wrocław, godz. 17:30
Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok, godz. 20:00
30 sierpnia (niedziela)
Piast Gliwice - Pogoń Szczecin, godz. 12:30
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Cracovia, godz. 15:00
Lech Poznań - Wisła Płock, godz. 17:30
3 kolejka - 12-13 września
11 września (piątek)
Jagiellonia Białystok - Podbeskidzie Bielsko-Biała, godz. 18:00
Wisła Płock - Legia Warszawa, godz. 20:30
12 września (sobota)
Cracovia - Stal Mielec, godz. 15:00
Warta Poznań - Piast Gliwice, godz. 17:30
Śląsk Wrocław - Lech Poznań, godz. 20:30
13 września (niedziela)
Pogoń Szczecin - Wisła Kraków, godz. 15:00
Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk, godz. 17:30
14 września (poniedziałek)
Raków Częstochowa - Zagłębie Lubin, godz. 18:00
4 kolejka - 19-20 września
18 września (piątek)
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Raków Częstochowa, godz. 18:00
Wisła Kraków - Wisła Płock, godz. 20:30
19 września (sobota)
Lechia Gdańsk - Stal Mielec, godz. 15:00
Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław, godz. 17:30
Legia Warszawa - Górnik Zabrze, godz. 20:00
20 września (niedziela)
Zagłębie Lubin - Cracovia, godz. 15:00
Lech Poznań - Warta Poznań, godz. 17:30
21 września (poniedziałek)
Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok, godz. 18:00
5 kolejka - 26-27 września
25 września (piątek)
Wisła Płock - Warta Poznań, godz. 18:00
Górnik Zabrze - Wisła Kraków, godz. 20:30
26 września (sobota)
Cracovia - Raków Częstochowa, godz. 15:00
Lechia Gdańsk - Podbeskidzie Bielsko-Biała, godz. 17:30
Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin, godz. 20:00
27 września (niedziela)
Stal Mielec - Piast Gliwice, godz. 12:30
Lech Poznań - Pogoń Szczecin - mecz przełożony na 16.12 (godz. 20:30)
Legia Warszawa - Śląsk Wrocław - mecz przełożony na 21.10 (godz. 18:00)
6 kolejka - 3-4 października
2 października (piątek)
Raków Częstochowa - Wisła Płock, godz. 18:00
Śląsk Wrocław - Cracovia, godz. 20:30
3 października (sobota)
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Stal Mielec, godz. 15:00
Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok - mecz przełożony na 30.10 (godz. 20:30)
Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze, godz. 20:00
4 października (niedziela)
Wisła Kraków - Lechia Gdańsk - mecz przełożony na 28.10 (godz. 18:00)
Warta Poznań - Legia Warszawa, godz. 15:00
Piast Gliwice - Lech Poznań, godz. 17:30
7 kolejka - 17-18 października
17 października (sobota)
Cracovia - Piast Gliwice, godz. 15:00
Górnik Zabrze - Raków Częstochowa, godz. 17:30
Jagiellonia Białystok - Lech Poznań, godz. 20:00
18 października (niedziela)
Wisła Płock - Śląsk Wrocław, godz. 12:30
Stal Mielec - Wisła Kraków, godz. 15:00
Legia Warszawa - Zagłębie Lubin, godz. 17:30
19 października (poniedziałek)
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Warta Poznań, godz. 18:00
Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin, godz. 20:30
8 kolejka - 24-25 października
23 października (piątek)
Piast Gliwice - Wisła Płock, godz. 18:00
Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk, godz. 20:30
24 października (sobota)
Wisła Kraków - Podbeskidzie Bielsko-Biała, godz. 15:00
Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok, godz. 17:30
Pogoń Szczecin - Legia Warszawa, godz. 20:00
25 października (niedziela)
Raków Częstochowa - Stal Mielec, godz. 15:00
Lech Poznań - Cracovia, godz. 17:30
26 października (poniedziałek):
Warta Poznań - Górnik Zabrze, godz. 18:00
9 kolejka - 7-8 listopada
6 listopada (piątek)
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Zagłębie Lubin, 24.11, godz. 18
7 listopada (sobota)
Stal Mielec - Warta Poznań, godz. 15:00
Cracovia - Jagiellonia Białystok, godz. 17:30
Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław, 20.11, godz. 20:30
8 listopada (niedziela)
Wisła Płock - Pogoń Szczecin, 19.11, godz. 20:30
Legia Warszawa - Lech Poznań, godz. 15:00
Raków Częstochowa - Wisła Kraków, godz. 17:30
Górnik Zabrze - Piast Gliwice, 20.11, godz. 20:30
10 kolejka - 21-22 listopada
21 listopada (sobota)
Pogoń Szczecin - Podbeskidzie Bielsko-Biała, 9.11, godz. 18:00
Zagłębie Lubin - Stal Mielec, godz. 17:30
Warta Poznań - Wisła Kraków, godz. 20:00
Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze, 7.11, godz. 20:00
22 listopada (niedziela)
Lech Poznań - Raków Częstochowa, godz. 12:30
Jagiellonia Białystok - Wisła Płock, godz. 15:00
Cracovia - Legia Warszawa, godz. 17:30
23 listopada (poniedziałek)
Piast Gliwice - Lechia Gdańsk, godz. 18:00
11 kolejka - 28-29 listopada
27 listopada (piątek)
Wisła Płock - Cracovia, godz. 18
Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin, godz. 20:30
28 listopada (sobota)
Stal Mielec - Jagiellonia Białystok, godz. 15
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Śląsk Wrocław, godz. 17:30
Wisła Kraków - Zagłębie Lubin, godz. 20
29 listopada (niedziela)
Raków Częstochowa - Warta Poznań, godz. 15
Legia Warszawa - Piast Gliwice, godz. 17:30
30 listopada (poniedziałek)
Lechia Gdańsk - Lech Poznań, godz. 18
12 kolejka - 5-6 grudnia
4 grudnia (piątek)
Cracovia - Wisła Kraków, godz. 20:30
5 grudnia (sobota)
Jagiellonia Białystok - Warta Poznań, godz. 15
Śląsk Wrocław - Raków Częstochowa, godz. 17:30
Legia Warszawa - Lechia Gdańsk, godz. 20
6 grudnia (niedziela)
Piast Gliwice - Zagłębie Lubin, godz. 15
Lech Poznań - Podbeskidzie Bielsko-Biała, godz. 17:30
7 grudnia (poniedziałek)
Wisła Płock - Górnik Zabrze, godz. 20:30
8 grudnia (wtorek)
Pogoń Szczecin - Stal Mielec, godz. 18
13 kolejka - 12-13 grudnia
11 grudnia (piątek)
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Piast Gliwice, godz. 18
Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław, godz. 20:30
12 grudnia (sobota)
Warta Poznań - Pogoń Szczecin, godz. 15
Górnik Zabrze - Cracovia, godz. 17:30
Wisła Kraków - Legia Warszawa, godz. 20
13 grudnia (niedziela)
Stal Mielec - Lech Poznań, godz. 15
Raków Częstochowa - Jagiellonia Białystok, godz. 17:30
14 grudnia (poniedziałek)
Lechia Gdańsk - Wisła Płock, godz. 18
14 kolejka - 19-20 grudnia
17 grudnia (czwartek)
Śląsk Wrocław - Warta Poznań, godz. 18
18 grudnia (piątek)
Wisła Płock - Podbeskidzie Bielsko-Biała, godz. 18
Legia Warszawa - Stal Mielec, godz. 20:30
19 grudnia (sobota)
Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin, godz. 15
Cracovia - Lechia Gdańsk, godz. 17:30
Lech Poznań - Wisła Kraków, godz. 20
20 grudnia (niedziela)
Piast Gliwice - Raków Częstochowa, godz. 15
Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze, godz. 17:30
CZYTAJ TAKŻE: Piękne partnerki piłkarzy Lechii Gdańsk ZDJĘCIA
15 kolejka - 30-31 stycznia 2021 roku
29 stycznia (piątek)
Zagłębie Lubin - Wisła Płock, godz. 18
Raków Częstochowa - Pogoń Szczecin, godz. 20:30
30 stycznia (sobota)
Warta Poznań - Cracovia, godz. 15
Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok, godz. 17:30
Górnik Zabrze - Lech Poznań, godz. 20
31 stycznia (niedziela)
Wisła Kraków - Piast Gliwice, godz. 15
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Legia Warszawa, godz. 17:30
1 lutego (poniedziałek)
Stal Mielec - Śląsk Wrocław, godz. 18
16 kolejka - 6-7 lutego
5 lutego (piątek)
Lechia Gdańsk - Warta Poznań, godz. 18
Lech Poznań - Zagłębie Lubin, godz. 20:30
6 lutego (sobota)
Piast Gliwice - Śląsk Wrocław, godz. 15
Pogoń Szczecin - Cracovia, godz. 17:30
Legia Warszawa - Raków Częstochowa, godz. 20
7 lutego (niedziela)
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Górnik Zabrze, godz. 15
Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok, godz. 17:30
8 lutego (poniedziałek)
Stal Mielec - Wisła Płock, 4.03, godz. 20:30
17 kolejka - 13-14 lutego
12 lutego (piątek)
Śląsk Wrocław - Wisła Kraków, godz. 20:30
13 lutego (sobota)
Cracovia - Podbeskidzie Bielsko-Biała, godz. 15
Pogoń Szczecin - Piast Gliwice, godz. 17:30
Raków Częstochowa - Lechia Gdańsk, godz. 20
14 lutego (niedziela)
Wisła Płock - Lech Poznań, godz. 15
Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa, godz. 17:30
15 lutego (poniedziałek)
Warta Poznań - Zagłębie Lubin, godz. 18
Górnik Zabrze - Stal Mielec, godz. 20:30
18 kolejka - 20-21 lutego
19 lutego (piątek)
Stal Mielec - Cracovia, godz. 18
Wisła Kraków - Pogoń Szczecin, godz. 20:30
20 lutego (sobota)
Legia Warszawa - Wisła Płock, godz. 15
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Jagiellonia Białystok, godz. 17:30
Lechia Gdańsk - Górnik Zabrze, godz. 20
21 lutego (niedziela)
Zagłębie Lubin - Raków Częstochowa, godz. 15
Lech Poznań - Śląsk Wrocław, godz. 17:30
22 lutego (poniedziałek)
Piast Gliwice - Warta Poznań, godz. 18
19 kolejka - 27-28 lutego
26 lutego (piątek)
Raków Częstochowa - Podbeskidzie Bielsko-Biała, godz. 18
Warta Poznań - Lech Poznań, godz. 20:30
27 lutego (sobota)
Stal Mielec - Lechia Gdańsk, godz. 15
Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice, godz. 17:30
Górnik Zabrze - Legia Warszawa, godz. 20:30
28 lutego (niedziela)
Wisła Płock - Wisła Kraków, godz. 12:30
Cracovia - Zagłębie Lubin, godz. 15
Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin, godz. 17:30
20 kolejka - 6-7 marca
5 marca (piątek)
Wisła Kraków - Górnik Zabrze, godz. 20:30
6 marca (sobota)
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Lechia Gdańsk, godz. 15
Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok, godz. 17:30
Raków Częstochowa - Cracovia, godz. 20
7 marca (niedziela)
Piast Gliwice - Stal Mielec, godz. 12:30
Pogoń Szczecin - Lech Poznań, godz. 15
Śląsk Wrocław - Legia Warszawa, godz. 17:30
8 marca (poniedziałek)
Warta Poznań - Wisła Płock, godz. 18
21 kolejka - 13-14 marca
12 marca (piątek)
Cracovia - Śląsk Wrocław, godz. 18
Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin, godz. 20:30
13 marca (sobota)
Wisła Płock - Raków Częstochowa, godz. 15
Lechia Gdańsk - Wisła Kraków, godz. 17:30
Legia Warszawa - Warta Poznań, godz. 20
14 marca (niedziela)
Górnik Zabrze - Zagłębie Lubin, godz. 15
Lech Poznań - Piast Gliwice, godz. 17:30
15 marca (poniedziałek)
Stal Mielec - Podbeskidzie Bielsko-Biała, godz. 18
22 kolejka - 20-21 marca
19 marca (piątek)
Piast Gliwice - Cracovia, godz. 18
Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk, godz. 20:30
20 marca (sobota)
Śląsk Wrocław - Wisła Płock, godz. 15
Raków Częstochowa - Górnik Zabrze, godz. 17:30
Lech Poznań - Jagiellonia Białystok, godz. 20
21 marca (niedziela)
Warta Poznań - Podbeskidzie Bielsko-Biała, godz. 12:30
Wisła Kraków - Stal Mielec, godz. 15
Zagłębie Lubin - Legia Warszawa, godz. 17:30
23 kolejka - 3 kwietnia
3 kwietnia (sobota)
Wisła Płock - Piast Gliwice, godz. 12:30
Stal Mielec - Raków Częstochowa, godz. 15
Legia Warszawa - Pogoń Szczecin, godz. 17:30
Cracovia - Lech Poznań, godz. 20
5 kwietnia (poniedziałek)
Górnik Zabrze - Warta Poznań, godz. 12:30
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Wisła Kraków, godz. 15
Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław, godz. 17:30
Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin, godz. 20
24 kolejka - 10-11 kwietnia
9 kwietnia (piątek)
Jagiellonia Białystok - Cracovia, godz. 18
Wisła Kraków - Raków Częstochowa, godz. 20:30
10 kwietnia (sobota)
Pogoń Szczecin - Wisła Płock, godz. 15
Warta Poznań - Stal Mielec, godz. 17:30
Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk, godz. 20
11 kwietnia (niedziela)
Zagłębie Lubin - Podbeskidzie Bielsko-Biała, godz. 15
Lech Poznań - Legia Warszawa, godz. 17:30
12 kwietnia (poniedziałek)
Piast Gliwice - Górnik Zabrze, godz. 18
25 kolejka - 17-18 kwietnia
16 kwietnia (piątek)
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Pogoń Szczecin, godz. 18
Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław, godz. 20:30
17 kwietnia (sobota)
Lechia Gdańsk - Piast Gliwice, godz. 15
Raków Częstochowa - Lech Poznań, godz. 17:30
Wisła Kraków - Warta Poznań, godz. 20
18 kwietnia (niedziela)
Stal Mielec - Zagłębie Lubin, godz. 12:30
Wisła Płock - Jagiellonia Białystok, godz. 15
Legia Warszawa - Cracovia, godz. 17:30
26 kolejka - 21 kwietnia
20 kwietnia (wtorek)
Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze, godz. 18
Warta Poznań - Raków Częstochowa, godz. 18
Lech Poznań - Lechia Gdańsk, godz. 20:30
Śląsk Wrocław - Podbeskidzie Bielsko-Biała, godz. 20:30
21 kwietnia (środa)
Jagiellonia Białystok - Stal Mielec, godz. 18
Zagłębie Lubin - Wisła Kraków, godz. 18
Cracovia - Wisła Płock, godz. 20:30
Piast Gliwice - Legia Warszawa, godz. 20:30
27 kolejka - 24-25 kwietnia
23 kwietnia (piątek)
Raków Częstochowa - Śląsk Wrocław, godz. 18
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Lech Poznań, godz. 20:30
24 kwietnia (sobota)
Górnik Zabrze - Wisła Płock, godz. 15
Zagłębie Lubin - Piast Gliwice, godz. 17:30
Wisła Kraków - Cracovia, godz. 20
25 kwietnia (niedziela)
Warta Poznań - Jagiellonia Białystok, godz. 12:30
Stal Mielec - Pogoń Szczecin, godz. 15
Lechia Gdańsk - Legia Warszawa, godz. 17:30
28 kolejka - 1-2 maja
28 kwietnia (środa)
Jagiellonia Białystok - Raków Częstochowa, godz. 19
30 kwietnia (piątek)
Wisła Płock - Lechia Gdańsk, godz. 18
Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin, godz. 20:30
1 maja (sobota)
Legia Warszawa - Wisła Kraków, godz. 15
Pogoń Szczecin - Warta Poznań, godz. 17:30
Lech Poznań - Stal Mielec, godz. 20
3 maja (poniedziałek)
Piast Gliwice - Podbeskidzie Bielsko-Biała, godz. 15
Cracovia - Górnik Zabrze, godz. 17:30
29 kolejka - 8-9 maja
7 maja (piątek)
Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok, godz. 18
Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin, godz. 20:30
8 maja (sobota)
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Wisła Płock, godz. 15
Lechia Gdańsk - Cracovia, godz. 17:30
Wisła Kraków - Lech Poznań, godz. 20
9 maja (niedziela)
Warta Poznań - Śląsk Wrocław, godz. 15
Stal Mielec - Legia Warszawa, godz. 17:30
10 maja (poniedziałek)
Raków Częstochowa - Piast Gliwice, godz. 18
30 kolejka - 16 maja (wszystkie mecze o godz. 17:30)
Cracovia - Warta Poznań
Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk
Lech Poznań - Górnik Zabrze
Legia Warszawa - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Piast Gliwice - Wisła Kraków
Pogoń Szczecin - Raków Częstochowa
Wisła Płock - Zagłębie Lubin
Śląsk Wrocław - Stal Mielec
Wywiad z prezesem Jagiellonii Białystok Wojciechem Pertkiewiczem
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?