Ekstraklasa: Arka Gdynia 1:0 GKS Bełchatów (relacja live)

Arka Gdynia wygrała u siebie z GKS Bełchatów 1:0. Bramkę w 41 minucie zdobył Ivanovski.

Żółte kartki: Fonfara.

93' Koniec meczu. Arka strzeliła gola i wygrała, mecz niestety bardzo średni.
90' Strzał Nowaka zablokowano! Było blisko. Sędzia doliczył 3 minuty.
88' Młody Siemaszko za Ivanovskiego.
85' Labukas znalazł się w polu karnym, ale akcja nie zakończyła się strzałem.
81' Obrońcy Arki zatrzymują Nowaka, który w indywidualnej akcji próbował pokonać bramkarza.
77' White za Małkowskiego.
75' Zawistowski niecelnie.
73' Nudy...
69' Poźniak za Barana.
62' Burkhardt wysoko nad bramką.
61' Budziński schodzi, wchodzi Zawistowski.
59' Małkowski w indywidualnej akcji chciał pokonać bramkarza, ale strzał niecelny.
57' Żewłakow za Kuświka.
56' Burkhardt stracił piłkę w środku, popędził z nią Kuświk, ale strzał prosto w Witkowskiego.
55' Sapela szybszy niż Labukas.
50' Koncert błędów Arki i mogła być bramka samobójcza.
46' Zaczynamy drugą połowę!

45' Koniec pierwszej połowy!
Mecz wyrównany, z lekka przewagą Arki, którą udało się udokumentować bramką.
41' GOOOOOOOOOOOOOOL!!! IVAAAANOVSKI! Z rożnego dośrodkowuje Burkhardt, z piłka mija się Sapela i Ivanovski strzałem głową umieszcza piłkę w siatce!
38' Żółta kartka dla Nolla.
35' Nieszczęśliwe zderzenie głowami Glaviny z Da Silvą i piłkarz Arki musi zejśc z boiska. Za niego wchodzi Labukas.
31' Tym razem do głosu doszedł GKS, ale Nowak strzelił prosto w bramkarza.
27' Dwie żółte kartki dla piłkarzy Arki w odstępie 60 sekund. Ukarani Budziński i Płotka.
25' Znów Arka, ale strzał Glaviny minimalnie niecelny.
22' Fatalny kiks Ivanovskiego! Napastnik miał doskonałą okazję bramkową, ale nic z tego nie wyszło.
16' Bruma do Budzińskiego, ale pomocnik Arki zamiast strzelać podawał i szybko piłkę przejeli piłkarze z Bełchatowa.
15' Zablokowany strzał Małkowskiego.
12' Baran z Małkowskim, ale lepsza obrona Arki.
10' Rozić głową, ale obok!
7' Pierwsza groźna akcja GKS, ale Witkowski bez problemu wyłapał dośrodkowanie.
1' Zaczynamy!
0'
Mecz rozpocznie się o godz. 17. Zapraszamy do śledzenia naszej relacji live!

Widzów:
Sędziuje:

Arka Gdynia:
Witkowski - Bruma, Szmatiuk, Rozić, Noll - Wilczyński, Budziński (Zawistowski 61'), Burkhardt, Płotka, Glavina (Labuks 25') - Ivanovski (88' Siemaszko).

GKS Bełchatów: Sapela - Fonfara, Lacić, Drzymont, Popek - Da Silva, Gol, Baran (Poźniak 69'), Małkowski (White 77'), Nowak - Kuświk (Żewłakow 57').

Wszystko o trójmiejskich zespołach w Ekstraklasie: **Zobacz jak grają Lechia i Arka!**