MKTG NaM - pasek na kartach artykułów

LoveSztory - walentynkowy kabareton

Redakcja
- Marian, czy ty mnie kochasz, czy ty mnie w ogóle nie kochasz? - chyba każdy widział i słyszał skecz Marian i Hela kabaretu Koń Polski. 12 lutego odbędzie się LoveSztory - Kabareton Walentynkowy podczas którego wystąpi również: Formacja Chatelet, Paranienormalni i Grzegorz Halama Oklasky.

Uwaga: Organizator odwołał kabareton LoveSztory, jak podał "z przyczyn obiektywnych". Impreza odbędzie się w późniejszym terminie o czym poinformujemy na MMTrojmiasto.pl. Wszystkie zgłoszone hasła wezmą udział w konkursie, a zwycięzców poinformujemy drogą emailową oraz w komentarzu.

Ten walentynkowy maraton odbędzie się w piątek, 12 lutego o godz. 18.00 w Hali sportowo-widowiskowej w Gdyni.

Imprezę poprowadzą Tomasz Jachimek i Katarzyna Zielińska, a przerywniki programu artystycznego zapełni Kony, finalista "Mam talent". Bilety w cenie 40, 60 i 80 zł można kupi na stronie www.bilety.k-a.pl.

Konkurs
Dla czytelników MMTrojmiasto.pl mamy pięć podwójnych biletów na kabareton. Żeby wygrać wystarczy, że napiszesz w komentarzach pod tym materiałem (jako zarejestrowany użytkownik) wkleisz link do Twojego ulubionego kabaretowego skeczu oraz napiszesz, dlaczego jest najlepszy. Najciekawsze uzasadnienia nagrodzimy biletami. Na Wasze zgłoszenia czekamy do wtorku, 9 lutego.


Kabaret Paranienormalni
Czterech szalonych facetów z Jeleniej Góry, chociaż w dwóch-trzecich mieszkają w Warszawie. Podobnie jak większość znanych w Polsce kabaretów zabłysnęli na przeglądzie kabaretów PAKA 2005.

- Mówią o sobie, że są popowi. W swoich programach używają dużo muzyki – nie tylko z podkładów, ale także wykonywanej na żywo przez Igora. Sporo inspiracji czerpią ze środowiska nastolatek, jak na przykład słynna "Blondynka" - jeden z najczęściej oglądanych numerów w Internecie. Wiele skeczy stworzyli także podczas obserwacji świata zwierząt - gołębie na dachu, czy numer o musze i pająku, który zakrawa na dramat psychologiczny. Rozpowszechnili kilka powiedzonek, jak "hejka", "krejzolka", "ja pikole" i "bez kitu, nie?" - czytamy na stronie kabarety.com.pl.

Formacja Chatelet
Jest z Krakowa. - Dlatego też udało im się to, co nikomu przed nimi udać się nie mogło - założyli kabaret i od razu wygrali Pakę. Cała rzecz zaczęła się w jednym z krakowskich liceów. Inicjatorem kabaretu był nauczyciel języka polskiego – Krzysztof Niedźwiedzki. Zebrał on trójkę swoich uczniów i zaczęli tworzyć. Dziś z tej grupy w Formacji grają nadal: Adam Małczyk i Adam Grzanka, którzy jednocześnie stanowią najpopularniejszą w Polsce parę konferansjerów. Chateleci występy opierają na silnym kontakcie z widzem i dużej dawce improwizacji. Mimo dojrzałego wieku (10 lat) kabaret jest w doskonałej formie, o czym może świadczyć wypowiedź widza po wyjściu z występu: "Nigdy nie sądziłem, że Chateleci mogą dać tyle czadu" - pisze portal kabarety.com.pl.

Grzegorz Halama Oklasky
To olbrzymi sztab, w którego skład wchodzi pan Józek i jego liczne kurczaki. - Od samego początku, do końca bohaterowie, w których wciela się Grzegorz Halama udzielają nam wskazówek jak żyć. I tak słynny hodowca drobiu z Chociul prowadzi wykłady na temat telekomunikacji i Internetu, inny bohater mówi jak trafić do domu, gdy się wraca nad ranem rowerkiem, albo jak się sprawdza haluna. Z piosenek dowiadujemy się między innymi, że warto nosić ze sobą śpiworki, do czego służą bakterie i co zrobić, żeby być zdrowym i silnym jak… Arnold - piszą znawcy kabaretu na kabarety.com.pl

Koń Polski
Na scenie od 25 lat. - W swoich skeczach wyśmiewają bieżące wydarzenia polityczne i społeczne (chociaż jest to coraz bardziej ryzykowne), tworząc plejadę charakterystycznych postaci. Ich numery długo pozostają świeże, dlatego można je oglądać po kilka razy i ciągle się doskonale bawić. Często pojawiają się w telewizji, ale zobaczyć ich na żywo jest prawdziwym wydarzeniem. Koń polski jest kabaretem, który zna cała Polska. Najwierniejsi fani znają na pamięć całe numery. Ich piosenki szybko wchodzą do kanonu największych przebojów i są śpiewane przez wszystkie pokolenia widzów.

Tomasz Jachimek
Rodowity gdynianin. Kabaret Jachim Presents tworzy jedna osoba, nazywa się kabaretem, bo w czasie trwania programu ma się wrażenie, że jest ich więcej. Swoją karierę na scenie Tomasz Jachimek zaczynał w 1998 r. jako tekściarz i aktor kabaretu Strzały z Aurory. Współpracował również z Formacją Chatelet. W roku 2002 zdecydował się na karierę solową i od tej pory odnosi same sukcesy.

Konrad Czarkowski KONY
27-latek z Warszawy, był dziennikarzem, rysownikiem i modelem. Jest pierwszym w Polsce lalkarzem komercyjnym.

Zobacz jakie możliwości daje Ci MMTrojmiasto.pl >>

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Lady Pank: rocznica debiutanckiej płyty

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na gdansk.naszemiasto.pl Nasze Miasto